Pokoje

Do dyspozycji gości oddajemy trzy przestronne pokoje z osobnymi łazienkami oraz jeden apartament, znajdujący się po drugiej stronie domu. Pokoje znajdują się na piętrze, całość dopełnia przestronny hall wyposażony w kanapę i stolik kawowy oraz pokój dzienny z jadalnią.

Pokój „Grafitowy”

Pokój posiada wygodne, podwójne łóżko, telewizor oraz przestronną szafę. Pokój grafitowy ma bardzo ładny widok z okna na okoliczne pola i łąkę. W pokoju do dyspozycji gości jest duża łazienka. Idealny wybór dla par poszukujących ciszy i spokoju.

Pokój „Zielony”

Pokój idealny dla małej rodzinki, wyposażony jest w trzy wygodne łóżka i pojemną szafę. W pokoju do dyspozycji gości jest duża łazienka.

Pokój „Brązowy”

Pokój wyposażony w łazienkę, dwa wygodne łóżka oraz przestronną szafę. Posiada fantastyczny widok na okoliczny las.

Ponadto na piętrze znajduje się widny i przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym. Pomieszczenie dzielą pokoje brązowy, zielony oraz grafitowy. Kuchnia zabudowana szafkami, w pełni wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, pralka, czajnik, piekarnik wraz z palnikami gazowymi). W pokoju dziennym znajduje się duży, wygodny stół do spożywania posiłków. Ponadto w tym pomieszczeniu można zrelaksować się przy ulubionej muzyce lub obejrzeć ciekawy film – do dyspozycji Gości telewizor.

Apartament

Apartament posiada oddzielne wejście zapewniające pełną prywatność oraz komfort. Do dyspozycji gości oddaliśmy przestronny aneks kuchenny, łazienkę oraz sypialnie. Apartament przystosowany jest dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Zarezerwuj swój sielski pobyt już teraz!

Telefon: 502-36-51-51

Email: [email protected]

Profil na Airbnb:

Gospodarstwo Agroturystyczne pod Czarną Sosną!

Znajdziesz nas również na Booking.com:

Agroturystyka pod Czarną Sosną